دستگاه ضد عفونی مدارس

دستگاه ضد عفونی مدارس

دفتر فروش دستگاه ضد عفونی کننده

دستگاه ضد عفونی مدارس به صورت یک باکس فلزی مستحکم در برابر ضربه , با قدرت با پاشش انواع محلول های ضد عفونی به صورت پاششی میباشد .

مزایا دستگاه ضد عفونی مدارس :

  1. قیمت مناسب برای مدارس دولتی و غیرانتفایی
  2. سهولت نصب و جابجایی
  3. پاشش بهینه جهت صرفه جویی
  4. پاشش اتوماتیک به دست یا پا
  5. پایه نگه دارنده

 

دستگاه ضد عفونی مدارس داری یک باکس و مخزن سرخود میباشد که ریخت محلول های ضد عفونی دست از هر نوع آن را در مخزن خود ذخیره کرده و سپس به هنگام ورود دست به زیر دستگاه مایع به دست ها به صورت پاششی اسپری میگردد , این دستگاه ( دستگاه ضد عفونی مدارس ) سیستم ضد عفونی بسیار مطمعن و ارزانی میباشد که در مناطق مختلف مدارس میتوان آن را نصب کرد از جمله استفاده های این دستگاه اتوماتیک ( دستگاه ضد عفونی مدارس ) میتوان به استفاده آن در مدرسه , دانشگاه , آموزشگاههای خصوصی اشاره کرد .

 

تاییده از وزارت صنایع و معدن و تجارت دارای گواهینامه فروش

 

ضرورت استفاده از دستگاه ضد عفونی مدارس

با توجه به گسترش ویروس بدخیم کرونا , و لزوم ضد عفونی ساختمان های عمومی از قبیل مدارس امری ضروری میباشد . توجه فرمایید که این ویروس عمدتا در ترشحات انسانی میباشد و معمولا عطسه سرفه بر روی دست ها و سطوح ذراتی را پخش میکند که حاوی ویروس کرونا ( کوید 19 Covid-19 )  میباشد .

 

محلول های الکی و محلول های ضد عفونی مبتنی بر کلر اثر ضد عفونی خوبی روی این ویروس دارند و بدنه ویروس را متلاشی میکند امید است با یاری همه مردم خصوصا آموزشگاهها از ابتلای عزیزان تحصیل کرده جامعه به بیماری کرونا کوید 19 بکاهیم.

 

ایمنی با دستگاه ضد عفونی : دستگاههای ضد عفونی به 2 صورت فوگ و اسپری در کشور موجود هست دستگاه فوگ جنیریتور ( FOG GENERATOR )  به صورت دود یا مه یا بخار و دستگاه پاشش به صورت اسپری محلول را پخش میکند و

 

دستگاههای پاششی برای ضد عفونی دست و پا و اشیاه کوچ مناسب می باشد

دستگاههای مه یا بخار برای ضد عفونی معابر و ساختمان ها مناسب میباشد

 

مشخصات دستگاه :

تغذیه: 220 ولت

حجم مخزن : 1.5 لیتر

نوع پاشش : اسپری

نوع استارت : اتوماتیک ( حرکت دست ) غیر تماسی

نوع سنسور : حرکتی

ارتفاع باکس دستگاه : 40 سانتی متر

ارتفاع پایه نگه دارنده : از 1 متر تا 1.5 متر قابل تنظیم